Топ Новости >
Позната е руската зима и традицијата на т.н моржеви да се капат во ледените води, откако претходно ќе го искршат мразот
Фотографија која го трогна и обиколи светот
Страница 26 од 26

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.