Топ Новости >
Претседателот Иванов во нова „предигра“ -„Како да го препознае мандатарот за состав на нова Влада“
Секоја сличност е намерна
Се' е наќитено, само уште ќеф да има
МИА со фото на денот!
Сите диктатори имаат крај
Предизборно претставување и рекламирање во Гевгелија
Кој го вози автомобилот на Општина Гевгелија во сабота навечер во 22 часот?
Фото споредба: посетеноста на митинзите на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ во Гевгелија
Бунда од бизон или домови за бездомните роми
Страница 8 од 25

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.