Топ Новости >
Шишето му е омилено за криење, ама и блискоста и јавнто кокетирање со власта не ги запоставува
Десетчасовниот застој во дотурот со електрична енергија ја остави Гевгелија во мрак, сама со ѕвездите 
Најмалите од детските градинки во посета на локалната самоуправа по повод Општинскиот празник
Новиот превоз на Илчо велешки
Трева за добредојде на новата власт
Гнасотии, ѓубре, пикавци и пена во градската фонтана во Гевгелија
Што му рече новиот градоначалник на Франгов по примопредавањето на градоначалничкиот кабинет во зградата на општина Гевгелија
Фото галерија: СДСМ ја слави двојната победа - избор на нов градоначалник и мнозинство во општинскиот Совет
Нема славеници во барокната пропаст зграда
Страница 2 од 25

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.