Топ Новости >
Медиумите со прашање: Дали е ова достојно за Вимблдон?
Изборите и изборните каравани и преку модата испорачуваат пораки до граѓаните
Накпосакуваните модели на чевли годинава се со дизајнерски потпис на познати имиња од светот на модата
Најновата холивудска сопруга - жената на Џорџ Клуни - Амал има сериозен однос кон модните стилови
Фустанот на „Валентино“ моден хит што сака да го има на себе секоја убавица која може да си го дозволи да го купи, но која е поубава во него?
Познатите не се лишуваат од бикините како статус на нивното добро одржувано тело дури и после 40-та година од својот живот
Секој млад човек наишол пред предизвикот како да ја врзе машката вратоврска
Нозете и бедрата се заштитен знак за Џенифер Лопез кои таа секогаш со внимание ги негува
Убавиците од филмското платно не можат да одолеат да ја привлечат својата публика не само со глумата, туку и со престижна тоалета за црвениот тепих, а чевлите не се исклучок од сето тоа
Страница 1 од 2

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.