Топ Новости >

Нозете и бедрата се најголемиот адут на оваа латиноамериканска убавица кои таа секогаш ги изложува на прв план, бидејќи претставуваат заштитен знак на нејзината личност и фигура на модна икона.

Така, на секој јавен настап, кој е пратен со присуство на бројни медиуми, фото репортери и камери, таа одбира начин да заблеска во полн сјај со своите солидно избрани комбинации секогаш извонредно вклопени за приликата, и задолжително со по еден тренди детал кој ја дополнува и украсува целата нејзина појава. Високите потпетици дополнително ја претвараат целата нејзина фигура во елегантно и децентно средство за заведување.

Уметник е, актерка, пејачка, и пред се’ слободна жена. Кој не би сакал да го заведе таква убавица!?

 

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.