Топ Новости >


Славните „пријателки“ од истоимената серија - Кортни Кокс и Џенифер Анистон се првите кои гордо ги носат бикините на плажа. Не заостануваат и модните диви Хајди Клум, Наоми Кемпбел, Кејт Мост.
Филмсите јунакињи се исто така меѓу интересните избори на фоторепортерите на тема „славни и бикини“. Во потесниот избор се најдоа Мелани Грифит (сопруга на Антонио Бандерас), Камерон Дијаз, Џада Пинкет Смит (сопруга на Вил Смит), Гвинет Палтроу, Хелен Хант  - тие се дел од славните филмски и модни ѕвезди кои не се лишуваат од модното задоволство што им го нудат малите крпчиња за плажа.

Погледнете и сами пресудете, дали би им замериле за храброста!? 

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.