Топ Новости >
Дру Баримур на свои 40 години е мајка на две деца: 2 годишната ќерка Олива и малиот 11 месечен Френки. За себе вели дека се чувствува како кенгур со џиновска торбичка
Три во едно - и познати, и убави, и слични
Пред два часа светски познатиот Ману Чао, на својата фан страницана фејсбук објави две фотографии со кои даваподдрша до студентите во Македонија
Рим и светот се простија со убавицата од филмското платно - Вирна Лизи
Галерија: Холивудскиот оскаровец со сопругата Камила и трите слатки дечиња
Српскиот актер и хуморист, познат од трилерот и ТВ серијал “Тесна кожа“ почина денеска по долго боледување
Мајли Сајрус и Патрик Шварценегер си даваат втора шанса за нивната романса
Киа е 13-годишна љубопитна тинејџерка која има пристап до одлична гардероба благодарејќи на статусот на мајката Синди Крафорд како поранешна светски позната манекенка, а рација на плакарот на мајка си направила и Иванка Трамп, наследничка на бизнис магнатот Доналд Трамп
 Џорџ Клуни реши да стапи во брак со својата избраничка Амал во градот на вљубените - Венеција
Страница 4 од 7

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.