Топ Новости >
Поранешниот амбасадор на ЕУ во Македонија, Ерван Фуере, денеска го прослави 97миот роденден на својата мајка
Ќерката на Брус Вилис Скаут ЛаРу Вилис прошета полугола низ Њујорк во протестна мисија против „Инстаграм“
Понеделничка тепачка помеѓу Соланж и нејзиниот зет во лифтот на зградата „Мет Бол“
Холивудскиот пар No.1  изгледа повторно заљубено - како и обично
Свршеницата на Џорџ Клуни неодамна гордо го покажа во јавноста својот веренички прстен
Појавувајќи се на претставата " Wiew ", 42 -годишната Софија опуштено разговараше за својот син, улогите, американските колеги со кои таа работела во почетокот на нејзината кариера во САД, борбата со канцерот
Новак Ѓоковиќ денеска подели со своите следбеници на Фејсбук дека со својата свршеница Јелена очекуваат бебе
Трикратната добитничка на Оскар вели дека како студент мислела дека да се биде актерка е "залудно" и дека носењето очила ќе и’ биде пречка во актерската кариера
Принцот возеше авион, а се сретна и со премиерот и лидерот на опозицијата во Нов Зеланд
Страница 6 од 7

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.