Топ Новости >
Слатката мала принцеза која ја гледавме како весело игра во видеото за нејзиното "Зелено светло" Сара Маркоска
За спомен на неговиот другар Ѓешо
Во сеќавање на 46 годишниот актер-режисер и оскаровец Филип Сејмор Хофман издвојуваме дел од неговите најдобри филмски остравувања 
Музичката Венера која повеќе од две децении опстојува на врвот, се појави со нов спот и со своето совршено тело  
Долго најавуваната соработка помеѓу двете заносни убавици се остваи со нумерата "Can't Remember to Forget You" во која танцуваат и мамат воздишки
Убавицата од Барбадос, музичката ѕвезда, со нескротена сценска и животна енергија, пред фото објективот  докажа дека за убавото тело секоја модна сезона е убава
Девојката на Роналдо - убава, ем паметна, ем со самостоен став кон провокативните новинари 
Во отворено писмо до него бара да го прифати фактот дека таа е лезбејка, за да го одврати од намерата да ја ожени со човек кој ќе успее да ја направи жена за награда од 40 милиони фунти 
Најмногу му лежат познатите хит нумери: „Drunk love” на Бијонсе и „Dark horse” на Кети Пери, со кои се релаксира после вежбите за одржување на мускулестото тело. Кој вели дека снагаторите неможат да бидат нежни и емотивни?
Страница 19 од 21

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.