Топ Новости >
Познатата пејачка и првенка на Евросонг, донитничка на Оскар за филмскиот хит во „Титаник“ маше тежок период животот, но полека се враќа во нормала
Филмскиот актер Арнолд Шварценегер на велосипедска тура низ Париз
ФОТО: На Инстаграм веќе објави фотографија на неговата шминка за филмот "Екскалибур"
Згасна гласот на македонската музичка легенда
Ова е прв пат во историјата на Оскарите да се направи грешка при прогласувањето на победникот
Водители на церемонијата се Мерил Стрип, Ворен Бити, Џенифер Анистон
Видео: Нашинец кој научил да создава музика која раѓа уникатни чувства
Филмски јунак кој и во сопствениот живот се бори и помага  на послабите
Страница 4 од 21

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.