Топ Новости >
Пол Макартни се обидува да ја поврати сопственоста на песни од Битлси кои тој ги напишал
По шест номинации, и секогаш брилијантни улоги, Леонардо Ди Каприо конечно доби ОСКАР од Филмската Академија на годинешното 88 издание на престижната филмска гламурозна манифестација која се одржа во Лос Ангелес
Сеќавање на балканскиот научник и гениј од светки размери
Познатиот српски комичар пред смртта 20 години не купил нови кондури
Летни ноти од наши гевгелиски дечки и девојки
И скопските протести вклопени во спотот за песната „IMA IH“ со текст инспириран од реалните настани-протести низ балканот 
Српската актерка Лидија Вукичевиќ вита и секси и во своите 53 години
Феноменална завршница на 5-тиот Д Фест
Нова песна на Даниел кајмаковски
Страница 7 од 21

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.