Топ Новости >
Галерија: Холивудскиот оскаровец со сопругата Камила и трите слатки дечиња
Македонскиот претставник за Евросонг беше избран вечерва на „Скопскиот фестивал“
Српскиот актер и хуморист, познат од трилерот и ТВ серијал “Тесна кожа“ почина денеска по долго боледување
Мајли Сајрус и Патрик Шварценегер си даваат втора шанса за нивната романса
Киа е 13-годишна љубопитна тинејџерка која има пристап до одлична гардероба благодарејќи на статусот на мајката Синди Крафорд како поранешна светски позната манекенка, а рација на плакарот на мајка си направила и Иванка Трамп, наследничка на бизнис магнатот Доналд Трамп
Од денес пуштени картите во продажба!
Нова провокативна предзимска песна и видео спот на Сара Мејс
Првиот трајлер за високо очекуваниот филм на Пол Томас Андерсон, истоимената адаптација на Томас Пинчон е “Inherent Vice” (Составен дел од заменик)
65 годишниот холивудски актер поминал неколку недели низ улиците на Њујорк прилагодувајќи се на улогата на бездомник за филмот "Time Out of Mind"
Страница 9 од 19

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.