Топ Новости >
Не секогаш првиот филм од трилогијата е и најгледан
Танцувачки точки од незаборавни филмски музички хитови
Tуристичкиот интерес за Порторико пораснал за 45 отсто, откако песната „Деспасито“ почна да се слуша низ целиот свет
Познатата пејачка и првенка на Евросонг, донитничка на Оскар за филмскиот хит во „Титаник“ маше тежок период животот, но полека се враќа во нормала
Филмскиот актер Арнолд Шварценегер на велосипедска тура низ Париз
ФОТО: На Инстаграм веќе објави фотографија на неговата шминка за филмот "Екскалибур"
Згасна гласот на македонската музичка легенда
Ова е прв пат во историјата на Оскарите да се направи грешка при прогласувањето на победникот
Страница 2 од 19

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.