Топ Новости >

Севременскиот такт на Деспасито

  • Понеделник, Авг 21 2017

 


 


 

Мега планетарниот музучки хит во танцова изведба на незаменливите хумористи Станлио и Олио.
Заразата „Деспасито“ ги фати сите на планетава со милионски прегледи на YouTube, сега „растура“ и во минатото докажувајќи дека е безвременски ритам кој не изумира.

 

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.