Топ Новости >

Необична танцувачка двојка

  • Вторник, Окт 03 2017


Девојка која танцува сте виделе, и куче кое знае да оди на двете нозе, ама ова е танцувачка точка на кученце со девојката тренер.
Пуштете да ве понесе тактот на песната „Имај верба“ и имајте верба колку се' можат да научат домашните миленици.

Ајде да танцуваме.

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.