Топ Новости >
Националната германска телевизија РТЛ улови момент во кој Претседателот Ѓорги Иванов е вратен од обидот да се приближи до германската канцеларка Ангела Меркел
Драма во такси - средба со Достоевски, венецијанска освета, понапнато од Шрекспир - Необична промоција на Југословенско Драмско Позориште
Влегол во лифт и налетал на половина аргентинска репрезентација заедно со најплатениот фудбалер на светот
Посетител на плажа додека ја снимал морската шир и синиот хоризонт, станал видео сведок на спасувачка мисија
Мало дете за прв пат запознава геј пар: "Вашиот сопруг е машко?“
Испратил 5.000 пораки за да ја пронајде жената на својот живот
Дали сме социјално загрозени со виртуелните пријателства без личен контакт, разговор и средби во живо
Сликите не се за возачи со слабо срце :)
Ако не сте татко, ќе Ве фати мерак да доживеете таква посакувана реакција на радост од Вашата појава
Страница 7 од 8

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.