Топ Новости >


Кученце сам јаде банана која ја придржува со шепите.
Има манири, а и стил за избор на десерт.

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.