Топ Новости >


Велосипедзмот - градски спорт во тренд.

Го користат претежно младите, а уживаат и миленичињата.

Пробајте да рекреирате во друштво со вашето милениче.  Можеби ќе ве изненади неговата спремност за соработка во движењата.

Ако не, уживајте во видеото.

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.