Топ Новости >
Не знаат да се извинат, ама затоа седат мирни кога се фатени на дело
Мајка фотограф го маскира своето преслатко бебе дур спие и прави прекрасни фотографии
Главен узор на овој млад физичар му е Никола Тесла и со својата работа сака светот да го направи подобро место за живеење
Александар Шулевски: „ХААРП  престана со работа и истражувањата се запрени од 2014 година“, но е добар изговор за институционалната неспособност
И Иванов напред со технологијата
Ревносен навивач на фудбалските натпревари снимен од својата сопруга како го демолира телевизорот и лаптопот дома
Забетонираниот изборен ден привршува со сигурна победа на владејачката партија со излезност од над 180%
Груевски рапер „Не сме ни ангели ни идеални“
Страница 7 од 14

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.