Топ Новости >

Македонија слободна, слободно живее!

  • Петок, Сеп 08 2017


Нека ни е честит 8-ми септември, Денот на независна Република Македонија.

Да живее суверена и самостојна Република Македонија!

Видео од говорот на премиерот Зоран Заев по повод одбележувањето на Денот на независноста.

 

 

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.