Топ Новости >


„Славете го животот. Никогаш не знаете што може да тргне на погрешно“ е насловот на видеото споделено на социјалните мрежи во кое се прикажани неколку несреќни случки кои можеле да завршат трагично, но среќата била тука.

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.