Топ Новости >

Фчерашни со урнебесно видео

  • Недела, Мар 18 2018

 


 

Фчерашни новости есклузивно ни покажуваат што се случуваше во Собранието на РМ оваа недела.

Погледнете го урнебесното видео со резидент DJ Талат, Илија Димовски кој нуди 35 илјади песни на USB и мешањето на Никола Груевски во пуштање на музика, се до моментот кога прегорува миксетата.

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.