Топ Новости >


Посветено за подигање на свеста за Аутизмот

Гуш и бац што го топи срцето.
2 Април, Ден на лицата со аутизам.
Да ги прифатиме и да ги направиме
дел од нас и од нашето живеење <3
Фото: Зоран Матовски

 

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.