Топ Новости >
„Блек Сатанс“ вриштат по најновата кампања на Општина Охрид и ОБСЕ против рок, панк, метал музиката
Граѓаните очекуваат советниците да ја прифатат иницијативата со што би им било овозможено да го плаќаат тоа што го дибиваат!
Новите анализи на водата покажуваа зголемена концентрација на арсен и препорака дека истата НЕ Е БЕЗБЕДНА за консумирање од страна на човекот
Раде Шербеџија: Поважен ми е животот на било кој човек отоклу било која идеологија
Потресно видео за судбината на поплавените подрачја - надојнената вода за четири минути го срамнува целото село со земја
Во знак на протест против присуството на фашистички претставници во европските институции
Море, бранови, даска и сите уживаат ...
Ваква привилегија имаат само скопските пензионери
Видео пародија на утринското будење со Раде Рогожаров
Страница 15 од 16

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.