Топ Новости >
Карванот на промените „Ние одлучуваме! Бараме промени! Можеме подобро!“ добредојден во Богданци 
Вистиномер со видео за водата во Гевгелија
Почеток на акцијата „Ние одлучуваме! Бараме промени! Можеме подобро!“ во Гевгелија
Осуетен режимот, а особено генетски докажаниот криминалец Мијалков за кого тек ќе се отворат илијадници и илијадници криминали
Јас сум технолошки вишок, ама македонец 
Пародијата за реалната слика на државата во која младите се иселуваат, а старите остануваат
Судот во Велика Британија и ги одзел децата и ги доделил да живеат со таткото педофил
Градоначалникот на Скопје пречекан со пцости од револтираните граѓани кои останале цела ноќ во вода без спас од никого
Страница 5 од 15

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.