Топ Новости >
Во стилот „Слетови“ и синхронизирани движења, цела една трибина со севернокорејски девојчиња пее и воедначено навива во поддршка на своите спортски претставници
Нова песна на „Фчерашни новости“ Киснам во архив
Без примопредавање од инвеститорот и без изведба на сите проектни зафати пазарот е пуштен во употреба, што е на штета на инвеститорот, Општина Гевгелија
Видео репортажа од Гевгелија на „360 степени“ со наслов „Нема лоши народи туку лоши политики“
Необични несреќи кои завршуваат без повредени 
Голем дрон направен од стара када кој може да пренесе човек 
Се гради нов проект за водоснабдување и ќе се набават деарсенификатори за бунарите кај Моин
Најавениот протест со блокада на граничните премини низ државата од страна на членови и приврзаници на ВМРО-ДПМНЕ не се одржа во Гевгелија, на Граничниот премин Богородица
„Пријатели“ - нов серијал во македонска верзија
Страница 2 од 16

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.