Топ Новости >
Необични несреќи кои завршуваат без повредени 
Голем дрон направен од стара када кој може да пренесе човек 
Се гради нов проект за водоснабдување и ќе се набават деарсенификатори за бунарите кај Моин
Најавениот протест со блокада на граничните премини низ државата од страна на членови и приврзаници на ВМРО-ДПМНЕ не се одржа во Гевгелија, на Граничниот премин Богородица
„Пријатели“ - нов серијал во македонска верзија
Саше Ивановски за Ѕинго и Стојменов
И Траволта збунет од најавата за слава, а затечената празнина пред штабот на ДПМНЕ
ВИДЕО од средбите со граѓаните со кандидатите за градоначалник и членови на Сoвет од СДСМ и коалиционите партнери
На овие локални избори, Програмата „Живот во Гевгелија за сите“ спортот и рекреацијата ги става во категоријата на приоритетни проекти
Страница 1 од 15

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.