Топ Новости >
Најчевска: На премиерот и на министрите да им се одземат пратеничките мандати и кривично да одговараат!
Мачната 2016 ја одбележаа многу тешки настани, протести, пркоси кон власта и фамилијата која владее и дузина храбри личности кои ги одвои неделникот „Фокус“ во својата листа на најхрабрите и најпозитивните за годината која измина
Интервју за „Стандард“ со Јованка Дојранлиева

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.