Топ Новости >
Фејсбук реакција на Павле Богоевски - еден од водачите на „Шарената револуција“
Фејсбук реакција за ограничувањата во македонското здравство
Фејсбук реакција на Професорката Мирјана Најчевска по повод извештајот на СЈО во Собранието на РМ
Пример за сатиричната борба на социјалните мрежи против глупостите на режимот
Поплавите донесоа нова езерска атракција во метрополата
Досетливите фејсбукчии го имаат одговорот
Став на професорката Мирјана Најчевска во врска со изјавата на градоначалникот на Гевгелија дека соросоидите се виновни за постоењето на арсенот во гевгелиската вода
Фејсбук статус на проф. Темелко Ристески
Анита Љатифи- ФБ пост
Страница 5 од 14

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.