Топ Новости >
Фејсбук пост на Јованка Дојранлиева - граѓански активист и основач на граѓанската иницијатива АРСЕНА
Акцијата за спонтано чистење продолжува по јавни огласи за домашно чистење
Со посвета до пролетерите
Нова ФБ група која за половина ден собра над 6,5 илјади поддржувачи
Facebook post  на новинарот Бошко Нацевски
Криминалците освен порокот да крадат, знаеле и да лајат - (Бошко Нацевски)
Ванхауте: Честитам, сега од ЕУ сте оддалечени 10 светлосни години! 
Страница 6 од 14

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.