Топ Новости >
Режисерот Југослав Петровски со сатирична песна ги повикува граѓаните на протест пред Уставен суд 
Доволно од нас се откажаа и заминаа
FB пост на Катарина Цаневска
Граѓаните незадоволни од програмата на режимските медиуми Featured
Наместо вистината на отстрел граѓаните бараат одговорност за медиумскиот страм
Проф. д-р Темелко Ристески со свој поглед кон социјалните состојби во Македонија
ФБ реакција на колумнистот Митко Јованов
На 23 октомври пред две години новинарите протестираа за „Слобода за Кежо“ а специјалците со сила го загушија протестот и нивното доаѓање пред Музејот на ВМРО
Толку од Закотот - објави на својот ФБ профил портпаролот на СДСМ Петре Шилегов
Страница 7 од 14

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.