Топ Новости >
ФБ пост на Јорданка Ивановска Јоци за прегазувањето на 13 годишниот Давид и криењето на идентитетот на возачот кој ја предизвикал несреќата
Фејсбук статус на Валентин Глигоров
Фејсбук статус на Александар Дојранлиев
ФБ статус на новинарката Јорданка Ивановска - Јоци за животниот стандард со оваа власт
По говорот на Груевски по повод Илинден, портпаролот на СДСМ Петар Шилегов преку Фејсбук статус со порака до говорникот
Власта купува палми, кои им ги бодат очите, а уште повеќе душите на народот 
„Нема правда, нема мир“ вака револуционерниот музичар и активист  ја поздрави публиката на Д Фест во Дојран
Од фејсбук пост со сликичка, до насловна во дневен печат
Поцков: Јавно се прашувам зошто нашите оставки не се прифатени, а се прифатени оставките на Миле „ми текна“ и Горде „Шу прајш“. Зар не сме сите исти пред законот?!
Страница 8 од 14

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.