Топ Новости >
Имате визија за развој на градот и за безбедноста на пешаците или само за сечење дрвја, редење бехатон плочки и обезбедување на армија цајкани за протести пред МРТВ ? - новинарката Ј.И. Јоци до горенаведените
Манасиевски: Господине Славески 60 пати ви е зголемен буџетот на тајната полиција, Што ќе прави тајната полиција со 1,538 милијарди денари? Знаете ли колкупари се ова? 
Писарев: - „Нема да заминам додека не им видам грбот на тие што ни ги уништија животите“
Канал 5 ја премолчи 8-та бомба, велат така било во 2001
„Човек да не знае дали да ви се смее или да ве жали...“ - ФБ статус на Јофе за спиновите на провладините медиуми и портали
Уредникот на Сител телевизија за вестите кога убиството на Мартин Нешковски била споредна работа од апсењето на Љубе Бошковски
Проф. д- Темелко Ристески за студентите и нивната борба за автономија на Универзитетот, нивната општествена улога и сила за нови придвижувања
Видео: Твит на Џељо Хоџиќ за неисполнетите ветувања на Пемиерот
FB статус на проф. Гордана Попсимонова
Страница 10 од 14

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.