Топ Новости >
Заев: Подготвен сум да водам, го имате мојот збор, подгответе се за живот!
Претседателот на СДСМ Зоран Заев ќе бидел дел од утрешната неформална вечера на премиерите на шесте балкански држави
СЈО детектирало недвижен имот купен во името на ВМРО-ДПМНЕ, кој не се користел за партиски цели, лидерот на партијата се сомничи за перење пари
Прес конференција на #СЈО утре (22.05.2017) со почеток од 12 часот
Иницијатива потпишана од 111 граѓани, денеска одржа прес конференција на која што изразија барања кои, според нив, ќе осигураат одговорност и ќе бидат во насока на враќање на земјата на правиот пат
Денес СДСМ ќе го достави до Собранието предлогот за измени во Законот за образование и укинување на екстерното тестирање
Одговор на Амбасадорката на Германија за изјавите на претседателот Горги Иванов
Заев го доби мандатот од Иванов Featured
Новиот мандатар Зоран Заев дава изјава по добивањето на мандатот
Министерот за внатрешни работи Нухиу го смени Чавков од челната позиција на оперативниот штаб на МВР
Страница 11 од 60

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.