Топ Новости >
Поцков до Франгов: За лажниот морал кој ти проработе доцна Featured
ВИДЕО: „Сите сакаат да ја чујат вистината, а Отчетот за несработеното е твое признание за твојата неуспешност“ рече Поцков на денешниот Прес за медиумите со кој одговори на изречените прозивки од страна на противкандидатот 
Видео: Обраќање на кандидатот за градоначалник од СДСМ и коалиционите партнери - Сашо Поцков на големиот предизборен митинг во Гевгелија
Заев во Гевгелија: Изградба на нов водовод, елиминирање на арсенот кај Моин, гасификација на Гевгелија Featured
Видео: „Сашо Поцков ќе биде новиот градоначалник на оваа убава општина од југот и заедно со него со помош од централната власт тој ќе ги донесе промените за Гевгелија, за европска, модерна и зелена Гевгелија“ (Заев)
Штанд на кампањата: Живот во Гевгелија за сите Featured
Кандидатите за локална власт од СДСМ денеска ја претставуваа меѓу граѓаните својата програма
Кршење на изборниот законик на Градоначалникот со истечен мандат
Поцков ја стартуваше изборната кампања за Живот во Гевгелија за сите Featured
Видео: Ви нудиме визија и план за европска, модерна и зелена Гевгелија - Поцков
Кој ќе биде градоначалник на Гевгелија Featured
Анкета на социјалните мрежи
Жителите на гевгелиското село Негорци јавно искажуваат незадоволство од досегашната работа на локалната власт
Страница 9 од 49

 
 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.