Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Толеранција без разлика на религијата е основа за мир и квалитетен живот
Атракцијата на Стар Дојран, семејството штркови во близина на одмаралиштето на поранешна Македонка, денеска остана без својот птичји дом -…
Општина Дојран на сред лето „изненадена“ од големиот број на посетеност
Канадери на Републичкиот центар за управување со кризи денес го надлетаа Дојран и Дојранското езеро
Мушички кои живеат еден ден и летаат во огромен рој
Вакви пораки се поставени на јавните чешми во Гевгелија како предупредување за присуството на арсен
Власта копа, власта закопува. Каде се новите бунари кои пред четири месеци започнаа да се копаат во близина на Вардар?
Авторот го осмислил, оформил и поставил своето дело и го поставил на патот на влезот од Дебар
Искинати плакати со Предупредување до граѓаните посветени на податоците кои ја открираат хемиската анализа на водата во Гевгелија
Страница 38 од 42

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.