Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Киев гори и ги брои жртвите од денешниот крвав ден
Наместо социјална помош, изморените од чекањето со години, гладни и немоќни, стечајците пред Владата на РМ добија наместо решение ќотек
Дивјачки ритуал, или бизнис
Колку мажите уживаат во шопинг, можеби знаат само тие, но сликата вели дека подобро им е надвор од местата на…
На фотографијата е Душко Арсовски – специјален известувач на МРТ од Киев, кој ги следи настаните
Позната е руската зима и традицијата на т.н моржеви да се капат во ледените води, откако претходно ќе го искршат…
Фотографија која го трогна и обиколи светот
Страница 42 од 42

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.