Топ Новости >
Гнасотии, ѓубре, пикавци и пена во градската фонтана во Гевгелија
Што му рече новиот градоначалник на Франгов по примопредавањето на градоначалничкиот кабинет во зградата на општина Гевгелија
Фото галерија: СДСМ ја слави двојната победа - избор на нов градоначалник и мнозинство во општинскиот Совет
Нема славеници во барокната пропаст зграда
Возилото од 600.000 евра што го купи Груевски за свое луксузирање со народни пари, новата Влада одлучи да го продаде
Нелегално место за изборна пропаганда на таквите кои не фермаат правила и закони
Новата ера заглави на контејнер
Тие трошат наши пари за рекламирање
Пазете кому му отварате врата
Страница 7 од 29

 
 

 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.