Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Се сеќавате на девојката од Украина која со пластични операции на лицето и телото се престори во жива Барбика? По…
Интересен рецепт и начин на приготвување сендвич
Природен лек со плодовите од нашето поднебје, со кое треба да се сладите 1-2 месеци и да заздравите потполно
Колач со суво овошје. Го нарекуваат и „Љубовен венец” – бидејки едноставно ќе се заљубите во вкусот. Или оној кој…
По премиерата од 20 декември, „69“ работена според четирите едночинки на овој популарен американски автор, продолжува да се прикажува пред…
 во престижното “Producers' Club“, веднаш до центарот на Бродвеј
Убавиците од филмското платно не можат да одолеат да ја привлечат својата публика не само со глумата, туку и со…
Светската здравствена организација објавила проценки за консумација на алкохол во голем дел од земјите ширум светот
Времето како да оди назад за оваа атрактивна светска манекенка
Страница 31 од 33

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.