Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Се сеќавате на девојката од Украина која со пластични операции на лицето и телото се престори во жива Барбика? По…
Природен лек со плодовите од нашето поднебје, со кое треба да се сладите 1-2 месеци и да заздравите потполно
Светската здравствена организација објавила проценки за консумација на алкохол во голем дел од земјите ширум светот
Дали ги знаете лековитите својства на бананите? Овој јужен плод лечи многу работи: ги избелува забите, лечи свраб, ја ублажува…
Апсолутната стерилизација на дневниот простор може да ги исчисти вирусите и бактериите клучни за создавање антитела во детскиот организам, па…
Страница 9 од 9

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.