Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43

Мелем за нозе од Џеј Ло

Петок, 09 Мај 2014

Нозете и бедрата се заштитен знак за Џенифер Лопез кои таа секогаш со внимание ги негува

Нозете и бедрата се најголемиот адут на оваа латиноамериканска убавица кои таа секогаш ги изложува на прв план, бидејќи претставуваат заштитен знак на нејзината личност и фигура на модна икона.

Така, на секој јавен настап, кој е пратен со присуство на бројни медиуми, фото репортери и камери, таа одбира начин да заблеска во полн сјај со своите солидно избрани комбинации секогаш извонредно вклопени за приликата, и задолжително со по еден тренди детал кој ја дополнува и украсува целата нејзина појава. Високите потпетици дополнително ја претвараат целата нејзина фигура во елегантно и децентно средство за заведување.

Уметник е, актерка, пејачка, и пред се’ слободна жена. Кој не би сакал да го заведе таква убавица!?

 

Last modified on Сабота, 10 Мај 2014 - 04:05

.

.


ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ:

Запленета дрога во вредност од еден милион евра на ГП „Богородица“ и кај

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (06.03.2021) во

Повеќе

Запленет камион со половина тон марихуана на ГП Богородица

Вечерва на Граничниот премин „Богородица“ запленет е камион полн со 500

Повеќе

Почина градежен работник во Гевгелија

Во централното градско подрачје каде се изведуваат градежни работи на просторот

Повеќе

Запленети 200 кг марихуана на граничната линија, приведени две лица

Одделот за криминалистика при ОВР Гевгелија во соработка со специјализирани

Повеќе

Тежок сообраќаен билтен - еден починат, еден тешко повреден

Едно починато и едно лице со тешки телесни повреди, без податоци за настаната

Повеќе

ОКШ Гевгелија бара воведување полициски час

Галопирачкиот раст на новозаболени од корона во Гевгелија и регионот (видно од

Повеќе

Почина Веселинка Поп Гонова

Утрово во Клиника „Жан Митрев“ воСкопје, каде што беше хоспитализирана оваа

Повеќе

Лишени од слобода двајца жители на о. Гевгелија

Прексиноќа пред полноќ, поточно во средата, жител на Мрзенци и жител на

Повеќе

Три последователни потреси во Грција почувствувани и во Гевгелија

Вечерва од 19:38 часот, 19:53 ч. па до 20:25 часот почуствувани се три

Повеќе

Почувствуван земјотрес во Гевгелија

Благо движење на земјата како лулање во правец југ-север-југ вечерва беше

Повеќе

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.