Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Се подготвува фудбалски спектакл во Скопје: Тимот на поранешна СФРЈ против остатокот од светот?
Македонскиот ракометен клуб не ја искористи предноста на домашниот терен
Членови на гевгелиското планинарско друштво викендов учествуваа на два планинарски марша во Неготино и Струмица
Еден од службениците на МВР ќе одговара за прекумерна употреба на сила
Негирањето на неговата менаџерка дека Шумахер не е во кома стана вест што го прошета светот со молскавична брзина
Македонските ракометари ја сменија победничката историја симнувајќи го од европскиот ракометен трон германскиот клиб “Хамбург“
На последен натпревар на домашен терен од Балканското БИБЛ првенство Кожув ја запре серијата од девет порази и победи со…
Гевгелиските кошаркари вчера, на гостувањето во Приштина, го претрпеа деветтиот пораз во низа од домашниот тим „Сигал Приштина“ со резултат…
Фудбалерите на гевгелиски „Кожуф“ и на почетокот од пролетното првенство во Македонската фудбалска лига остана со затворени врати од единственото…
Страница 45 од 48

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.