Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Јувентус ја исполни својата мисија, остана непоразен во дуелот со Реал Мадрид
Барселона има цел да ја освои Лигата на шампионите, изјавува најдобриот фудбалер на тимот
60-годишниот специјалист на "Гаучосите" Алехандро Сабеја има рок од 48 часа за да одговори на понудата
Дефанзивецот Матие и донесе триумф на Барса на гостувањето против Селта во Виго
ПСЖ во четврт финалето од Лигата на шампионите
Спорстскиот магазин „Ворлд Сокерс“ ги додели титулите за најдобар фидбалер и фудбалски тренер за 2014
Стратегот на италијанскиот прволигаш Сампдорија нуди 500.000 евра, а од Торино се спремни да понудат 1.000.000 евра за премин на…
Вечерва се одигруваат бројни пријателски натпревари, но најинтересни се оние во Манчестер, Глазгов и во Виг
Со резултат од 0-2 ги губиме шансите за трета позиција во квалификациите на ЕП 2016, со што Македонската фудбалска репрезентација…
Страница 7 од 11

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.