Топ Новости
По повод денот на неговото раѓање промовирана книгата “Ова не е крај“ и видео за песната “Жао ми је“
Само за десет дена резервирани 5.000 влезници, иако цената за билетите сеуште не е огласена, ниту има објавено реклама за…
Познатиот и успешен дует во неколкуте хитови овојпат ќе соработуваат и на химната на претстојното Светско првенство во фудбал
Од престижното Американско здружение на филмски актери наградата за најдобра актерска екипа ја освои филмската постава на “Американски измамници“
Оваа песна ми значи многу. Ја напишав во тежок период за мене затоа што изгубив пријател кој го сакаше животот…
Кога продукциите се плодни, тогаш и наградите се тешки за доделување. Така, годинава Американското здружение на продуцентите (PGA) годинава не…
Даниел Кајмакоски и Фифи продолжуваат во музичката трка на „X Factor Adria“
Го загуби бракот заради порно ѕвездите со кои се дружеше постојано, со луди забави и полноќни журки и еве конечно…
Поп антологија на годината што измина со најдоброто и најдобрите и одбрана експресија на звуци од само шест минути
Страница 31 од 31

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.