Топ Новости
Дивеење во Гевгелија - Вторник, 24 Март 2020 09:49
Оваа песна ми значи многу. Ја напишав во тежок период за мене затоа што изгубив пријател кој го сакаше животот…
Кога продукциите се плодни, тогаш и наградите се тешки за доделување. Така, годинава Американското здружение на продуцентите (PGA) годинава не…
Даниел Кајмакоски и Фифи продолжуваат во музичката трка на „X Factor Adria“
Го загуби бракот заради порно ѕвездите со кои се дружеше постојано, со луди забави и полноќни журки и еве конечно…
Поп антологија на годината што измина со најдоброто и најдобрите и одбрана експресија на звуци од само шест минути
Страница 36 од 36

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.