Топ Новости
Први на листата се членовите на ирскиот бенд Ју-Ту, а петта е Кејти Пери, како прва и најплатена музичарка од…
ВИДЕО: Дизниевиот цртан хит „Кралот лав“ од 1994 година добива свој римејк
Видео: Над 30 милиони прегледи на новиот хит на латиноамериканката Џеј Ло
Камила Кабељо беше номинирана во шест категории, најмногу од сите музичари, а дома си замина со четири меѓу кои и…
Видео: Необјавената песна на Тоше Проески подготвена за старт на неговата меѓународна кариера, по промицијата во октомври, доби свој најнов…
Кијара Најтли вечерва во Лондон во прекрасно издание го промовираше најновиот филм (Видео)
16 октомври 2007 - Денот кога Македонија и Балканот го оплакуваше најпопуларниот поп пејач што ги сакаше сите, Тоше Проески
По тешко боледување на 79 години не напушти филмската легенда. Слава и
Со непрепознатлив и застрашувачки изглед во подготовка на најновата улога како Џокер
Страница 7 од 31

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.