Топ Новости
ФОТО и ВИДЕО: Нашата претставничка Тамара Тодевска со тим од Шведска ја снима македонската разгледница за песната „Горда“
(ВИДЕО) Марија Ичкова повторно ја допира публиката со нова песна
Великопосна песна (каланда) од Ансамблот „Македонија“ испеана во амбиентот на Бигорскиот манастир
ВИДЕО: Музички новитет од Влатко Лозановски
ВИДЕО: Премиерна изведба на песната „Proud“ со која нашата земја ќе учествува на изборот на Евросонг 2019
Кајли Џенер го собори рекордот на Цукенберг
Вокалистот на „The Prodigy“ го пронашле без свест во неговиот дом во Есекс
ВИДЕО: Спот кој ја опседна публиката
ВИДЕО: Маестрална изведба - „Учи ме мајко, карај ме” отсвирена од Влатко Стефановски и неговиот син
Страница 7 од 34

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.