Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Безживотното тело на Лорен Скот, девојката на Мик Џегер, билo пронајденo вчера во нејзиниот стан во Менхетен
Ако Алек Болдвин не ужива во вежбите, сигурно ужива во глетките
Бранџелина го украдоа вниманието на фоторепортерите и публиката пред Црвениот тепих
Совршени, нозе, совршена фризура, совршена насмевка, но понекогаш и мешето ќе се покаже
Убавицата од Барбадос, музичката ѕвезда, со нескротена сценска и животна енергија, пред фото објективот докажа дека за убавото тело секоја…
Девојката на Роналдо - убава, ем паметна, ем со самостоен став кон провокативните новинари
Во отворено писмо до него бара да го прифати фактот дека таа е лезбејка, за да го одврати од намерата…
Најмногу му лежат познатите хит нумери: „Drunk love” на Бијонсе и „Dark horse” на Кети Пери, со кои се релаксира…
Го загуби бракот заради порно ѕвездите со кои се дружеше постојано, со луди забави и полноќни журки и еве конечно…
Страница 9 од 9

 
 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.