Топ Новости
Билборд кампања - Понеделник, 06 Јули 2020 15:42

Пејачката Кети Пери се пофали со трудничкото стомаче

Петок, 06 Март 2020

Пејачката Кети Пери во последниот видео спот го покажа своето трудничко стомаче.
" Многу сме возбудени и среќни. Ова е веројатно најдолго чуваната тајна. Ќе се случуваат многу работи ова лето. Покрај моето породување, ќе објавам и нов албум", рече пејачката во живо на Инстаграм.

На пејачката ова ќе и' биде нејзино прво дете, но Орландо Блум веќе има деветгодишен син Флин, од бракот со манекенката Миранда Кер.
Пери и Блум се во врска од 2016 година и се верија минатата година на Денот на вљубените. Во својата нова песна „Never Worn White“, пејачката раскажува како стои пред олтар и сонува за остатокот од животот со некој близок.

На своите фанови им откри преку спот дека е бремена, а на медиумите дека бременоста и' ги сменила навиките за јадење - пред бременоста не јадела луто, а сега во торбата задолжително носи сос од табаско. „Она што почна да ми пречи во бременоста е месото“, вели Пери.

За својата среќна состојба Кети се пофали на инстаграм.

Венчавката ја планираат за месец јуни годинава.
Last modified on Петок, 06 Март 2020 - 11:57

.

.


ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ:

Ципрас: Прогресивното поглавје може да продолжи само со Заев, лидер кој гледа

Поранешниот грчки премиер Алексис Ципрас, чиј потпис стои на Преспанскиот

Повеќе

Откриени 211 мигранти кај Гевгелија, приведен возачот

Од МВР денеска јавуваат за уште еден обид за нелегален превоз на мигранти низ

Повеќе

Билборд кампања

Предвремените парламетарни избори во услови на корона епидемија наложија

Повеќе

Костадинова: СДСМ и „Можеме“ со конкретни мерки за поддршка на младите

Кандидатката за пратеник на СДСМ и коалицијата „Можеме“, Марија Костадинова, со

Повеќе

Грција нема да ги прима српските туристи

Грција од утре наутро (06.07.2020 понеделник) во 6 часот ги затвора границите

Повеќе

Анкета на НДИ: Заев со речиси двојна предност пред Мицкоски

Коалицијата „Можеме“ која ја предводи СДСМ е во предност пред коалицијата на

Повеќе

Уапсена гевгеличанката Накова - позитивна на Ковид-19

Вчера попладне е уапсена Александра Накова Гајдаџиев од страна на припадници на

Повеќе

Благодарница од Владата на семејсвото Диневи - првиот донор на срце

Денеска во Владата доделени се благодарници за историскиот подвиг на сите оние

Повеќе

Заев: Македонскиот јазик станува дел од големото европско семејство

- „Македонскиот јазик е наведен како јазик на кој треба да се преведе

Повеќе

Марија Костадинова: Чест ми е да бидам кандидат за пратеник од победничката

Кандидатката за пратеник од СДСМ и коалицијата „Можеме“, Марија Костадинова од

Повеќе

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.