Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Холивудската убавица се здебелила 20 килограми и е препознатлива, но чувствува депресија од изгледот и новата филмска улога
Квентин Тарантино ги здружи Бред и ДиКаприо во новиот филм за убиствата на кланот Менсон во филмската приказна „Си беше…
„Обликот на водата“ го доби оскарот за најдобар филм на 90-тите доделувања на наградите Оскар
Во недела на 4 март ќе се одржи 90-тото по ред издание на доделување на филмските награди Оскар
Софи Тарнер во интервју открива дека осмата последна сезона од „Игра на тронови“ ќе се емитува во 2019 година
Излезе првиот трајлер за документарниот филм посветен за живото и работата на легендарниот филмски режисер Стивен Спилберг
Не секогаш првиот филм од трилогијата е и најгледан
ФОТО: На Инстаграм веќе објави фотографија на неговата шминка за филмот "Екскалибур"
Ова е прв пат во историјата на Оскарите да се направи грешка при прогласувањето на победникот
Страница 5 од 7

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.